Web Sayfamıza Hoşgeldiniz

Adana'nın en büyük dokuma fabrikalarından biri olan Ova Tekstil, müşteri memnuniyeti ve kalite temelli üretim politikasıyla her geçen yıl daha da büyüyor, ülke sınırlarını aşıyor. Gerek alt yapısı, gerek tecrübesi, gerekse deneyimli kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti verebilmeyi amaçlıyor.

Sitemizin Altyapı ve Hakkımızda bölümünü inceleyerek bilgi alabilir, bize ulaşmak için İletişim sayfamızdan iletişim bilgilerimizi alabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Tesisimiz ve Altyapı

Günlük kapasitesi 10.000 metre olan 32 Adet son teknoloji Picanol OptiMax ve Picanol Gammax marka makinalarımızla, 2010 yılında faaliyete geçirdiğimiz klimalı salonumuzla, konik çözgümüzle ve kalite kontrol sehpamızla müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmekteyiz.

Ayrıntılı Bilgi »

Bizi Tanıyın

Poly Viscon'dan pamukluya, ketenden kadifeye kadar her türden ham bez üretimi yapabilmekteyiz. Hizmet politikamız ve tesisimiz hakkında bilgi almak için hakkımızda bölümünü inceleyin

Ayrıntılı Bilgi »
İletişim Bilgilerimiz »

Bize Ulaşın

Ova Tekstil olarak bizler daha iyi hizmet için her zaman müşterilerimizin soru ve önerilerini dikkate almaktayız. Bize her türlü konuda ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız